b4

Apdares darbi

Kvalitatīvam pamatam ir sākotnējā vērtība neatkarīgi par ko tiktu runāts. Un nav jēgas apstrīdēt to faktu, ka stilīga un spilgta interjera pamats ir lieliskā telpas interjera apdare! Eiroremonts ar to arī atšķiras no cita veida dzīvokļa "modernizācijas", jo nozīmē, kvalitātīvas bāzes sagatavošanu, profesionālu materiālu izvēli un jūsu mājās, birojā, atsevišķas istabas vai dzīvokļa kopumā unikāla tēla radīšanu.

Pirmklasīgiem dizaineriem un pieredzējušiem remonta profesionāļiem, neiespējami uzdevumi nepastāv - jebkāda ideja sākot ar interjera konceptuālo etnisko stilu līdz kosmiskām abstrakcijām var tikt īstenota, ir tikai jāvēlas. Kļūstot par kompānijas "Viteks A" klientu, jūs pasargāsiet sevi no strādnieku negodprātīgas attieksmes - remonts tiks izpildīts pirmklasīgi, apdares materiāli būs augstas kvalitātes un uzticami, bet cena - izdevīga un saprātīga. Sapratīga ekonomija - tas nav krāsotāju un apmetēju meklēšana pēc sludinājuma, bet vēršanās pie profesionāļiem, kas piedāvā pilnu darbu kompleksu. Sagatavošana un sienu dekorēšana, griestu apdare un grīdas segumu izvēle - tas viss tiks paveikts kvalificēti un ātri. Aktuāla, nestandarta, skaista, un vissvarīgākais funkcionālā un organiska dizaina izveide - tas ir mūsu darba mērķis.

Mēs piedāvājam tikai unikālus, krāsainus un stilīgus risinājumus, precīzi ievērojot visus klienta norādījumus.

Jebkuri apdares darbi, cik profesionāli tie nebūtu, atstāj aiz sevis būvgrūžus un putekļus, tāpēc pabeidzot remontdarbus ir nepieciešama profesionālā tīrīšana. Mūsu speciālisti ir gatavi uzņemties arī šo atbildību un pilnībā sagatavot dzīvokli tās "jaunās dzīves" sākumam. Mēs novērsīsim ne tikai būvmateriālu un putekļu paliekas, bet arī nepatīkamas krāsu smakas. Dzīvoklis izskatīties nevainojami! Pat ar nelielu budžetu, jūs varat atļauties augstas kvalitātes remontu, jo pat pieticīgus apdares materiālus var izmantot maksimāli, uzvarot ar oriģinalitāti un vienkāršību.

Tātad, kompānijas "Viteks A" kolektīvs ir gatavs piedāvāt jums savus pakalpojumus. Pateicoties profesionālai pieredzei, mēs varam bez pūlēm īstenot vissarežģītākos un neparastakos projektus. Mēs gaidām jūsu pasūtījumus.