b4

Fasāžu renovācija

Remonta un fasāžu renovācijas jautājums ir īpaši aktuāls Latvijas klimatam. Fasādes tiek bojātas temperatūras svārstību, ievērojama vēja slodzes, agresīvas vides ietekmē. Tas viss neizbēgami ietekmē fasādes - krāsotas fasādes paliek bālas, ģipsis noslāņojas, nepieciešams veikt renovāciju un fasādes remontu.

Fasāžu remonts iekļauj pilnu darbu kompleksu, lai uzlabotu fasādes ekspluatācijas īpašības. Pēc vēlēšānas var veikt fasāžu siltināšanu un dažādu materiālu fasāžu apdari.

Fasāžu krāsošana, piemēram, ietver fasādes virsmas sagatavošanu, tas krāsošana un beigas apdari ar speciāliem sastāviem. Tas ir komplekss dārgiem pasākumiem, kurus veic tikai speciālisti.

Izvairīties no papildus izdevumiem turpmāk biežu fasādes renovācijas dēļ palīdzēs uzkarināmas fasades.To priekšrocības ietver iespēju montēt uz jebkādā pamata bez iepriekšējas sagatavošanas.

Ja ir nepieciešams veikt fasādes siltināšanu, mēs iesakām izvēlēties uzkarināmo fasāžu sistēmu. Šī konstrukcija ļauj veikt fasādes siltināšanu bez ieverojamām izmaksām, radot maksimāli komfortablu klimatu ēkā.

Neatkarīgi no apdares veida, fasādes remonts ir jāveic ievērojot fasāžu darbu tehnoloģijas. Fasāžu darbu tehnoloģija nozīmē projektēšanas un darbu veikšanas kārtību, kā arī izmantotus materiālus.

SIA "Viteks A" veic fasāžu remontu un citus fasāžu darbu saskaņā ar tehnoloģiju, mēs realizējam nepārtraukto materiālu piegādi no noliktavas, kas ļauj izvairīties no dīkstāves objektā.

Turklāt mūsu speciālisti piedāvā efektīvus risinājumus jebkuram budžetam, mēs esam gatavi veikt darbus, kā ražošanas objektos, tā arī dzīvojamo mājokļu fasādēs.