b4

Interjera dizains

Mūsu kompānijas svarīga priekšrocība ir tas, ka mēs sniedzam pakalpojumus ne tikai dizaina projektu izstrādē, bet arī tieši nodarbojamies ar visa veida nepieciešamiem remontdarbiem.

Mūsu rīcībā ir vairāki remonta izbraukuma brigādes, personāls, kuru mēs atlasījam ar īpašu rūpību, lai mūsu klienti vienmēr ir apmierināti ar sadarbību ar mūms. Mēs garantējam: izvēloties mūs, jebkuras kategorijas interjera dizaina izstrādei, jūs ieteiksiet mūs saviem draugiem un paziņām nākotnē.

Viens no mūsu darbības galveniem virzieniem - kvalitatīvs dzīvokļu dizains.

Šodien, lai izstrādātu interjera dizainu savām dzīvoklim pie profesionāļiem vēršas ne tikai daudzistabu ekskluzīvo apartamentu īpašnieki, kā tas bija pirms vairākiem gadu desmitiem. Mūsu laikā, saskaņots un efektīvs interjera dizains - tā nav greznība, bet būtisks komforta nosacījums. Ar pareizo dzīvokļa dizainu var vizuāli koriģēt dzīvokļa izmēru, padarīt telpu plašāku. Nevainojama mūsu profesionāļu gaume palīdzēs jums īstenot jūsu visdrosmīgākas vēlmes, padarīt jūsu dzīvokli, lai tas izskatās pēc grezna austrumu pils vai noformēt to stingrā minimālisma stilā. Pirms dizaina projekta izstrādes, mūsu speciālisti pilnībā ņem vērā visas klienta vēlmes. Mēs izvēlēsimies jums stilīgo dizainu, pamatojoties uz jūsu budžetu un iespējām, bet remonta brigādes veiks visus darbus stingri noteiktā laika periodā.

Papildus dzīvokļu dizainam, mūsu kompānija var piedāvāt jums augstas kvalitātes biroju noformēšanu.

Biroju dizains prasa īpašu talantu, jo ideālai darba vietai jāizskatās reprezentablai un tajā pašā laikā atturīgai. Tāpēc talantīgs meistaram ir jāapvieno biroju interjera dizainos sava kreativitāte un skaidra izpratne par biroja telpu specifiku. Kvalitātīvs biroju interjera dizains sekmē darba noskaņojumu, iedvesmo cieņu un uzticību visiem kompānijas klientiem un viesiem. Tieši šādus dizaina projektus veido mūsu kompānija jau daudzus gadus. Jūs vēlaties, lai jūsu birojs izskatās moderni un pārstāvnieciski? Vēršaties pie kompānijas "Viteks A" speciālistiem - un jūsu birojs būs viens no labākajiem jūsu reģionā.

Vai jums ir sava ārpilsētas dzīvojamā māja, un jūs vēlaties, lai projekta dizainsko ir izstrādājuši profesionāļi padarīja to par īstu paradīzi pilnvērtīgai atpūtai?

Mūsu kompānija specializējas arī ārpilsētas dzīvojamo māju interjeros. Šīs virziens tiek uzskatīts par vienu no grūtākajiem, jo privātmājas interjera dizains prasa mājas arhitektūras stila ievērošanu, lai jūsu ārpilsētas dzīvojamai mājai ir vienots harmonisks komplekss. SIA"Viteks A" rūpēsies ne tikai par visas mājas noformēšānu, bet arī palīdzēs jums iekārtot personīgo peldbaseinu, ziemas dārzu, oranžēriju. Ar tādu visaptverošu pieeju mājokļa dizaina projektam, pat vispieticīgākais mājokis pārvērtīsies par stilīgu rezidenci vai pasaku pili.