b4

Inženierkomunikācijas

Neviena mūsdienu mājā nevar būt piemērots dzīvei vai darbam, ja tai nav inženierkomunikāciju pieslēguma. Inženierkomunikācijas - ūdens, elektroenerģija un siltums, viss tas ir būtisko jebkura cilvēka dzīvē. Pēc mājās nodošanas ekspluatācijā, īpaši izveidota komiteja, objekta pārbaudei, pirmkārt, izskata inženierkomunikāciju pievadu un izvadu atbilstību valsts standartiem.

Pārvērtēt pareiza savienojuma nozīmi ir ļoti grūti. Pielaistas kļūdas var pārvērsties lielā traģēdijā. Tieši tāpēc visus jautājumus, kas saistīti ar mājas inženierkomunikācijām būtu jārisinā profesionāļiem!

Celtniecības kompānija "Viteks A"piedāvā savus pakalpojumus komunikācijas cauruļu pievadei pie mājas un to sadalei pa dzīvokli. Mēs specializējamies šādos inženierkomunikāciju veidos:

1. Santehniskie darbi..

Darbi ar santehnikas cauruļu ierīkošanu, neraugoties uz to šķietamo vienkāršību, patiesībā ir ļoti grūti. Daudzi santehniķi, kuru darba pieredze šajā jomā vairāk nekā desmit gadu, sauc santehniskos darbus par "juvelīriem." Mēs piedāvājam: cauruļu ierīkošanu, mazgāšānas galda, vannas, hidromasāžas vanna, tualetes un bidē pieslēgšanu.

2. Elektromontāžas darbi.

Mūsu kompānijā strādā tikai augstākā līmeņa elektriķi kam ir pieredze ar jebkuras sarežģītības pakāpes elektrības darbiem. Uzticot jūsu dzīvokli vai māju mūsu elektriķu komandai, jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemsiet kompetenta un pārdomātu vadojuma instalāciju, kas neradīs jums nekādas problēmas ekspluatācijas laikā. Mēs arī uzstādam un pieslēdzam dažādas elektroierīces.

3. Apkure.

Kompānija "Viteks A" ir gatava uzņemties jebkuras sarežģītības darbu izpildi, kas ir saistīti ar apkures sistēmu. Autonomas apkures, divkontūru katlu, gāzes katla, apkures radiatoru, dvieļu žāvētāju ierīkošanu un konfigurēšanu.

4. Kondicionēšāna.

Mūsdienās arvien vairāk cilvēki instalē mājās un birojos gaisa kondicionēšanas sistēmas. Mēs sniedzam pakalpojumus šo sistēmu uzstādīšanai, veicot darbus ātri un profesionāli.

5. Ventilācija.

Mūsu kompānijas speciālisti ir gatavi izstrādāt un īstenot ventilācijas projektu, gan privātai, gan daudzdzīvokļu mājai. Vēršoties celtniecības kompānijā "Viteks A" inženierkomunikāciju uzstādīšanas jautājumos, atcerieties, ka visus darbus veic profesionāļi, un uz visiem darbiem tiek dota garantija!