b4

Jumiķu darbi

Jumta segums - ir augšējais seguma elements, kas aizsargā ēku no nokrišņu iekļūšanas un mehāniskas iedarbības. Jumta segums - ir ļoti svarīgs ēkas elements, no tā drošas kalpošanas ir atkarīgi visas ēkas ilgizturība un veselums, iekļaujot apdari un aprīkojumu. Galvenais jumta seguma uzdevums – pasargāt ēku no augšas no atmosfēras iedarbības.

Mūsdienīgais jumta segums - tā ir sarežģīta konstrukcija, kā "slāņveida torte" sastāv no daudziem komponentiem: tvaika izolācijas plēves, siltināšanas materiāla, aizsarga no vēja, jumta seguma un daudziem citiem. Pareiza jumta seguma konstrukcija nodrošina ventilāciju zem jumta un pasargā no siltuma zudumiem un kondensāta veidošanās.

Jumta seguma ierīkošana ir diezgan sarežģīts process, kuru var veikt tikai speciālisti. Tā kā katrs jumta segums ir sarežģīta daudzslāņu struktūra - tā saukts "jumta pīrags", kur katrs elements pilda savu funkciju, montāžas procesa nepareiza izpilde, kaut viena tā elementa, var radīt nopietnas sekas un novest pie lielām izmaksām. Tāpēc, ar šī darba veikšanu būtu jānodarbojas tikai uzticamai kompānijai, kas garantē darbu izpildes kvalitāti. Mūsu būvniecības kompānija ar gatavību uzsāks jebkuru jumta darbu veikšanu.

Mūsu kompānija piedāvā jumta seguma iekārtojumu un veic visu veidu jumta segumu remontu: jumta seguma izolācija (siltināšanu un hidroizolāciju), mīkstā un cietā jumta seguma montāžu.

Visus jumiķa darbus, veic saskaņā ar Valsts noteiktiem standartiem šim darba veidiem. Jumiķa darba izcenojumi sastāv no kopējām darbu izmaksām un jūsu izvēlēto materiālu vērtību. Lai precīzi aprēķinātu gaidāmo pasākumu apjomu, pie jums objekta ierodas mūsu speciālists, pēc tam tiek sastādīta tāme. Mūsu kompānija sniedz jumta segumu veidošanas darbus, kā arī materiālu atlases un piegādes pakalpojumus.

Mīksts jumtas segums

Šo materiālu popularitāte ir panākta ar daudzu gadu ekspluatācijas pieredzi, lieliskām ekspluatācijas īpašībām un salīdzinoši zemām izmaksām. Mīkstam jumta segumam ir laba izturība, ugunsdrošība, elastība un ūdennecaurlaidība, skaņas absorbēšanas un izolācijas īpašības. Līdz šim populārākais mīksto segumu jumts ir mīksts uzkausēts jumtas segums, kas sastāv no nesapūstoša sintētiskā (poliesters) vai stiklašķiedras (stiklaudums, stiklaudekls) pamata, uz kura no abām pusēm uzsmērē bitumena maisījumu. Atkarībā no uzdevuma, uz uzkausēto virsdaļu var tikt uzlikts aizsargslānis no smalkas vizlas, smiltis vai slānekļa drupatām. Tads segums ir ērts ar savu izturību un augstu hidroizolācijas pakāpi.

Mīksto jumta segumu veidi:

  • mīkstā membrānas
  • segums ruļļu jumta
  • segums mīkstie dakstiņi

МMembrānas jumta segums – plakāns jumta segums, kuram pamats ir membrāna no dažādiem polimēriem. Membrānam ir raksturīga augsta izturība un elastība. Šāda veida materiāls nebojājas oksidācijas, saules staru un sala iedarbības. Starp visiem mīksto jumtu segumu veidiem, membrānas jumtu segumi ir ilgizturīgākie. Bet arī dārgākie. Populārākie jumtas segumu materiāli ir membrānas Kromel, Krovlelon, Elon.

Ruļļa jumta segums – jumta segums izgatavots lielu audeklu veidā, sarulēti (no 7 līdz 20 metriem). Ruļļa jumta materiāli izmantoti jumtiem ar slīpumu no 0 līdz 45 grādiem. Visi ruļļa jumta segumus iedala vairākos veidos: atkarībā no jumta seguma struktūras, no jumta pamata izgatavošanas materiāla, jumta, no seguma komponentiem, no virsslāņa sastāva.

Mīksts bitumēna kārniņš – viens no mīksto jumtu segumu veidiem, kas tiek plaši izmantots jumta seguma dažādām konfigurācijām. Tāds jumta segums izskatās pēc plāksnes, kura ārēji imitē naturālo kārniņu dažādās formās: viļņveida, sešstūra, taisnstūra, utt. Mīksto kārniņu neapšaubāma priekšrocība ir tas, ka tā lieliski iztur lielas temperatūru svārstības un, protams, kļūst par mājas īsto greznojumu. Acīmredzot, ka katram variantam ir daudz priekšrocību, un jūs vienmēr atradīsiet visvairāk piemērotu jums. Plašāku informāciju par katra veida jumta seguma priekšrocībām, izcenojumiem un pakalpojumiem, ko piedāvā mūsu kompānija, jūs varat redzēt sadaļā – Mīkstie jumta segumi.

Metāla jumta segums

Šobrīd metāla jumta segumi diezgan plaši izmantoti kā mazstāvu kotedžu tipa mājokļu pārklājumām, tā arī daudzstāvu dzīvojamām mājām, sabiedriskām un ražošanas ēkām, tai skaitā jumtiem ar sarežģītu formu.

Metāla jumta seguma veidi:

  • rievotais jumta
  • segums profila
  • klājums metāldakstiņi

Pēdējos gados, rievotais jumta segums kļūst arvien pieprasītākais, un tas nav nejauši. Tā, kā tam ir vairākas priekšrocības, piemēram: metāla plākšņu laba elastība, pateicoties tam rievotais jumta segums var tikt izmantots dažādu konstrukciju jumtiem; līdzena virsma, pateicoties tam lietus ūdens neaizturās jumtā; stiprināšana pie jumta, izmantojot skavas.

Tādā gadījumā, rievota jumta seguma loksnēs neveidojās caurējošas atveres; un, protams, visas metāla īpašības, no kura jumta segums izgatavots, vai nu cinkota tērauda vai vara. Profila klājums ir jauns un moderns materiāls slīpajiem jumtiem, ko izmanto dzīvojamo māju, rūpniecisko ēku, ārpilsētas dzīvojamām māju, noliktavu utt. jumtiem. Metāldakstiņu jumtas segumam ir šādas priekšrocības: augsta izturība, ilgtermiņa darbības ekspluatācija, laika ekonomija montāžas laikā, pievilcīgs izskats un labvelīgā ietekme uz vidi. Metāla dakstiņi ir viens no visvairāk izturīgākajiem un uzticamākajiem jumta seguma materiāliem, tas ideāli piemērots ekspluatācijai skarbos klimata apstākļos. Metāla dakstiņu jumta seguma tērauda loksnes ir aizsargātas ar daudzslāņa polimēra pārklājumu dažādu krāsu gammā. Materiāla profils atveido ideāli saliktu dabisko dakstiņu formu.

Mūsu kompānijas speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko variantu un veikt visus nepieciešamos darbus īsā termiņa laikā. Mēs izmantojam mūsdienīgas augstas kvalitātes materiālus un sniedzam profesionālu jumta seguma uzstādīšanu pēc labākajām tehnoloģijām.