b4

Mājas būvniecība

Jebkuras ēkas būvniecība sākas ar pamata likšanu. Tieši šis posms ir visvairāk darbietilpīgs, atbildīgs un visdārgākais darbs ārpilsētas dzīvojamās mājas būvniecībā. Mazstāvu celtniecība prasa būvuzņēmēja rūpīgu pamata drošuma un izmaksu aprēķināšanu. Lai klients būtu pilnīgi apmierināts ar māju, jāatrod "vidusceļš", t.s., pamatu, kas, no vienas puses būs maksimāli pieejamākais pēc izcenojumiem, un no otras puses ir pietiekami izturīgs. Tādēļ pirms mājas būvniecības, ir nepieciešams noteikt augsnes īpašības, jāņem vērā klimatiskie apstākļi un apvidus reljefs, kā arī daudzi citi faktori, kas ir svarīgi aprēķinot nepieciešamo nestspējas pamatu.

Kompānijas "Viteks A" speciālistiem ir plaša pieredze mazstāvu ēku celtniecībā. Visi darbi tiek veikti saskaņā ar spēkā esošajiem normām un noteikumiem par mazstāvu ēku celtniecību, kas ļauj mums garantēt nākotnes mājas kvalitāti.

Ārpilsētas mājas konstrukcija.

Ārpilsētas mājas konstrukcijai ir vairākums nianses, kas ietekmē mājas īpašnieku dzīves kvalitāti. Piemēram, būvējot māju, ir svarīgi nodrošināt labu ventilāciju zem jumta. Pārkāpjot šo vienkāršo noteikumu var izraisīt augstu mitruma līmeni mājā, sienu mitrumu, veidojās sēnītes un rodās citas nepatīkamas sekas.

Pareizās konstrukcijas veidošanai, rūpīgi jāizvēlas būvmateriālus. Tiem ir jābūt labas kvalitātes, videi drošiem, atbilstošiem ugunsdrošības normām. Turklāt tiem ir labi jāiztur vides negatīvo ietekmi, temperatūras svārstības, nemainot savas īpašības aukstumā.

Ārpilsētas dzīvojama mājas būvniecība gandrīz vienmēr izmaksu ziņā efektīvākais risinājums, nekā iegādājoties gatavu mājokli. Tas ir saistīts ar to, ka pasūtītājam ir iespēja kontrolēt visus būves posmus, piedalīties projektēšanā un materiālu izvēlē, tieši ietekmējot mājas gala izmaksas. Turklāt tas ir lielisks veids, kā kontrolēt būvniecības darbu kvalitāti. Izvēlēties atbildīgus darbuzņēmējus neaizņem daudz laika.