b4

Būvniecības kompānija  "Viteks A"

SIA "Viteks A" – daudzprofila būvniecības organizācija, kura darbojas rekonstrukcijas, remonta un celtniecības tirgū kopš 2003.gada. Celtniecība, rekonstrukcija un remonts.

Pašlaik mēs esam dažādās projektu īstenošanas posmos, mēs veicam kapitālo remontu un biroja telpu pārbūves darbus divos objektos. Pēdējo trīs gadu laikā esam veikuši remontdarbus vairāk nekā 9500 kv.m. biroju un mazumtirdzniecības telpu platībā. Izmantojot modernu aprīkojumu, labākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas, mūsu kompānija nodrošina augstas kvalitātes celtniecības un remonta darbus īsākā laikā. Savā darbā mēs stingri ievērojam visus būvniecības noteikumus, normas un Latvijas Republikas likumdošanas aktus.

SIA "Viteks A" kolektīvs sastāv no profesionāļiem ar lielu pieredzi būvniecības nozarē. Mēs cieši sadarbojamies ar organizācijām, kas specializējas māju celtniecībā, projektēšanā, arhitektūrā un inženierzinātnē. Pielietojot individuālo pieeju saviem klientiem, mēs piedāvājam ērtas un efektīvas savstarpējas sadarbības iespējas.

SIA "Viteks A"– tā ir uzticamība visās jomās! Garantēta efektivitāte. Saskaņā ar mūsu koncepciju, mēs uzņemamies pilnu atbildību par jūsu būvniecības projektu. Nekustamā īpašuma tirgus situācijas izpratne, spēja orientēties tajā un prognozēt tās attīstību, uz klienta interesēm vērstu uzmanību – tas viss ir mūsu darba stils un tās efektivitātes drošība. Kvalitātes garantija.

Būvniecības kompanijas SIA "Viteks A" ilggadīga pieredze ļauj optimizēt visparīgo celtniecības darbu gaitu un objekta ekspluatāciju. Mēs esam izstrādājuši principiālos risinājumus dažādām krīzes situācijām, kas var novērst iespējamos traucējumus darba gaitā un novirzes no noteiktiem kvalitātes standartiem. Termiņu ievērošanas garantija. Mūsu kompanija garantē darba izpildes terrmiņu ievērošanu. Mums ir sertifikāti visiem darba veidiem, kas ļauj vispusīgi un nekavējoties veikt pilnu būvniecības darbu spektru – no ēku pamatu būvēšanas līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā.

Tādā veidā, pasūtītājs izvēlas pieredzējušo partneri, kas kopā ar arhitektiem, inženieriem, apakšuzņēmējiem un piegādātājiem no paša sākuma rūpējas par optimālo projektēšanu, koordinēšanu un būvniecības realizāciju. Pateicoties visiem šiem aspektiem mēs varam būvēt efektīvi un kvalitatīvi.