b4

Teritorijas labiekārtošana

Teritorijas labiekārtošanas un apzaļumošanas programma ir svarīga jaunā vai esošā zemes gabala apguves stadijā. Teritorijas labiekārtošana ietver zemes gabala ainavas projektēšanu, teritorijas attīrīšanu no būvgrūžiem, nezālēm un atcelmošanu, reljefa formēšanu, inženierinfrastruktūras iekārtošanu zemes gabalā.

Zemes gabala labiekārtošana un tā uzdevumi

Blakus teritorijas labiekārtošana ietver darbu kompleksu vienotas arhitektūrainavas izveidē, saskaņā ar apstiprināto ainavas projektu. Labiekārtošanas darbi sastāv no inženiertehnisko komunikāciju ierīkošanas (drenāžās, lietusūdens, laistīšanas, apgaismes sistēmas) un tiešiem būvniecības darbiem (atbalstsienu, celiņu, dīķa, alpu kalniņu un sauso strautu ierīkošanu).

Teritorijas labiekārtošanas principi

Teritorijas labiekārtošana, balstās uz stilistikas un harmoniskas ainavas elementu savienojuma principiem. Zemes gabala labiekārtošanas plāns, ko rada profesionāls dizaineris, ļaus vislabāk izmantot labiekārtoto teritoriju un izvietot augus un dārza dizaina elementus tādā veidā, lai radīts dārzs priecētu īpašniekus jebkurā gadalaikā.

Ainavas veidošanas elementi

Dabisko un mākslīgo materiālu apvienojums ļauj realizēt visdrosmīgākus dizaina risinājumus.

 

Lai izveidots dārzs būtu vienu vienots, un daudzus gadus radītu prieku, jāvēršas pie profesionāļiem. Kompānijas "Viteks A" speciālistiem ir visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, pateicoties kuriem teritorijas labiekārtošana tiks izpildīta ātri, efektīvi un augstā līmenī.